Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı Driver İndir

Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı Driver

Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı driverı.
Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı

Avermedia firması tarafından üretilen AVerTV DVB-S Pro A700 model dijital uydu kartı'nın bilgisayarınızda çalışabilmesi için gerekli olan güncel driver yazılımıdır.

Dijital uydu kartı driver kategorisinde yer alan Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı driverı; windows 8.1, windows 8, windows 7, windows vista ve windows xp ile uyumlu güncel driver yazılımıdır.

Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı driver kurulumu sırasında bir sorun yaşarsanız lütfen konu altına yorum bırakın. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

Avermedia AVerTV DVB-S Pro A700 Dijital Uydu Kartı Driver İndirme Linkleri

Yorumlar

 1. merhaba xp de kullandığım yazılım şu an kullanmış olduğum w10 da çalışırmı acaba ,çalışmaz ise w10 uyumlu driver yüklemenizi rica ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. XP'de olan çalışmayabilir fakat Windows 7 için olanı indirin ve Setup dosyasına sağ tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın ve oradan da Uyumluluk sekmesine gelin. Uyumluluk modu kutucuğunu işaretleyip Windows 7 olarak yapın ve Uygula ve Tamam diyerek çıkın. Sonra driverı kurmayı deneyin.

   Sil
 2. AVerTV A700 modeli TV kartı en son Windows 7 uyumlu Yazılım yaynlamıştı. Windows 10 Uyumlu yazılım bulabilirmiyim diye aradım ama zaten destek verilmediği için yazılımda olmayacak. Windows 10 da kanal taraması sinyal alınamadığı için(Yazılım desteklemediği için) TV keyfimiz bitti. Bu konuda keşke birileri yardımcı olsa da Windows 10 uyumlu yazılım oluştursa...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Windows 7 ile uyumlu olanını indirin. Daha sonra sağ tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın Setup.exe'ye ve oradan da Uyumluluk sekmesine gelin. Uyumluluk modu kutucuğunu işaretleyip Windows 7 olarak yapın ve Uygula ve Tamam diyerek çıkın. Sonra driverı kurmayı deneyin.

   Sil
  2. Bir de vereceğim sitede SlimDrivers Programı var. Bu program ücretsiz driver güncelleme programıdır. http://www.windows10.gen.tr/slimdrivers-indir/ bu adresten ücretsiz olarak indirin ve nasıl kullanıldığı da videolu olarak anlatılmış bakarak driverı güncellemeyi deneyin.

   Sil
 3. انا بحاجة الى برنامج Avermedia AVerTV DVB-S برو A700 برنامج تشغيل بطاقة الصوت الرقمي

  YanıtlaSil

Yorum Gönder