Samsung ML-1610 Driver İndir

Samsung ML-1610 Yazıcı Windows 10/ Windows 8/ Windows 7/ Windows Vista/ Windows XP Driver İndir

Samsung ML-1610 yazıcı driverı.

Samsung firmasının ürettiği Samsung ML-1610 model yazıcının bilgisayarınızda sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan driver yazılımıdır. Samsung ML-1610 yazıcı driverını kurduktan sonra yazıcınızı artık düzgün bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yazıcı driver kategorisinde yer alan Samsung ML-1610 driverı; windows 10, windows 8.1, windows 8, windows 7, windows vista ve windows xp işletim sistemleri ile uyumlu en güncel driver dosyasıdır.

Samsung ML-1610 Windows 7 Driver için ayrıca bir driver bulunmaktadır. Bu driver direkt olarak Samsung ML-1610'ya aittir. Windows 7(32bit,64bit) ile uyumludur fakat bu indirdiğiniz ML-1610_Win7.exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler daha sonra da Uyumluluk sekmesinden Uyumluluk modunu seç kutucuğunu işaretleyin ve Wİndows 7'yi seçerek Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 10'da da kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung ML-1610 Windows 7 Driver İndir

Samsung ML-1610 yazıcı driverı kurulumu sırasında bir sorun ile karşılaşırsanız, lütfen konu altına yorum yazın.

Samsung ML-1610 Yazıcı Driver İndirme Linkleri

Yorumlar

 1. bu yayımcının bilgisayarınız üzerinde program çaliştirması yasaklanmış diyor
  windows 10 kullanıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağ tıkla ve Uyumluluk sorununu gider seçeneğine tıkla. Daha sonra adımları takip ederek devam et. Muhtemelen sorununuz çözülecektir.

   Sorun devam ederse eğer Setup.exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın. Gelecek olan ekrandan da Uyumluluk sekmesine gelin. Uyumluluk modu kutucuğunu işaretleyip Windows 7 olarak yapın ve Uygula ve Tamam diyerek çıkın. Sonra driverı kurmayı deneyin.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Biz bu konuda bilgilendirdiğiniz için Teşekkür ederiz. Yazıda güncelleme yapılmıştır umarım işinize yarar.

   Sil
 3. EMEĞİNİZE SAĞLIK SORUNSUZ ÇALIŞTI

  YanıtlaSil
 4. bir yönetici izin vermedi diye hata veriyor kurulum yapamıyorum. neyden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olur musunuz acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullanıcı hesabınız Yönetici olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz. Kullanıcı hesabını değiştirerek Yönetici hesaptan giriş yapınız.

   Sil

Yorum Gönder