A4 Tech PK-635M Windows 10'da Kurulumu (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda sizlere A4 Tech PK-635M driver dosyasının Windows 10 işletim sisteminde kurma sorunu yaşayanlar için Windows 10'da kurulumu anlatacağım.

"A4 Tech PK-635M Driver İndir - Windows 10,Win8.1,Win8,Win7 ve XP 32 Bit ve 64 Bit Uyumlu" başlığı altında Windows 10'da kurulumun gerçekleşmediği ile ilgili yorumlar aldık. Hal böyle olunca Windows 10 kurulu olan kendi bilgisayarımda kurulumu gerçekleştirdim. Ve bunu sizlerle paylaşarak bu sorunu yaşayanların çözüm bulmasını umuyorum. Şimdi resimli anlatıma geçelim.

A4 Tech PK-635M Windows 10'da Nasıl Kurulur?

 • İlk olarak yukarıda da bağlantısını paylaştığım konumuzda yer alan Windows 10 uyumlu 32-bit veya 64-bit olarak sisteminiz hangisi ile uyumlu ise onu indirin.
 • İndirdikten sonra dosyayı bulun ve sağ tıklayıp Arşivden Çıkarın seçeneğine tıklayın.
 • Arşivden çıkan dosyanın içine girip ve Setup dosyasını bulun. Setup dosyasına sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile kurulumu başlatın.
 • Karşınıza A4 Tech PK-635M Driver Kurulum Sihirbazı gelecektir. İleri butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.
 • Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Son diyerek kurulumu bitirin.
 • Masaüstüne HAMCAP uygulaması kurulacaktır. Bu uygulamayı çalıştırarak A4 Tech PK-635M Kameranızın çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz.
 • Artık dilediğiniz gibi A4 Tech PK-635M Kamerası ile video çekebilir ve videoları kayıt edebilirsiniz.

Yorumlar

 1. merhaba denilen her şeyi yaptım önceki indirdiklerimde hata veriyordu bu sefer vermedi açıldı hamcap da ama searching camera diyor ve öyle kalıyor yarım saat kadar bekledim değişmedi ne yapabilirim cihazlarda sürücü kullanılamıyor diyor ve aygıt yöneticisinde de sürücüden dolayı ünlem işareti var 3 4 farklı usb slotunda denedim açıp kapadım hiç bir şey değişmedi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aygıt yöneticisine girdikten sonra sarı ünlem olan yere sağ tıklayıp güncelle seçeneğine tıklayın. daha sonra otomatik aramak yerine el ile kurulum ile devam edin ve sürücü olarak bu indirdiğiniz dosyadaki setup.exe dosyasını seçin ve kurulumu gerçekleştirin.

   Sil
 2. win 10 kurulu pc de a4 tech pk 635m web cam yükledim ama "sorry, you have no video capture hardware" yazıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim? teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. USB yerini değiştirip tekrar deneyin. Eğer devam ederse usb driverları güncelleyin. sonra kamera driverını kaldırın. bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra driver yeniden yükleyin.

   Sil

Yorum Gönder